Kapat

Hakkımızda


2000 yılında sektöre giren Karaltın, girişimci ve yenilikçi vizyon anlayışıyla yaptığı yurtiçi yatırımlar sayesinde sürekli bir büyüme göstermiştir. Bu büyüme hem Karaltın’ın doğru yolda emin adımlarla ilerlediğini hem de Karaltın müşterilerinin eşsiz tercihlerinin doğruluğunu kanıtlar nitelikte olmuştur.

Karaltın, yurtiçi satış noktalarıyla çok geniş ve kapsamlı bir pazarlama ağına sahiptir.

Karaltın, marka bilinirliği yüksek, kaliteli, güvenilir ve erişilebilir bir dünya markası olma yolunda ilerlerken, bir yandan marka isminin taşıdığı kültürel mirasa sahip çıkmakta ve fark yaratan, zarif tasarımlarıyla sektöre (yenilikçi kimliği ile) damgasını vurmaktadır.

Karaltın, tarihi ve coğrafi konumuyla kültürel zenginliği yansıtan; Batı-Doğu sentezini çok iyi yapmış bir marka kimliğine sahiptir. Modern anlayış ve tarihi doku daima iç içedir. Tasarım yönü kuvvetli ve çeşitli hikâyeleri olan ürünleriyle; hem tüketicisinin duygularına hitap eder hem de tüketicilerine ulaşılabilir lüksü yüksek standartlarda yaşama deneyimi sunar. Tüm bunlar gerçekleştiğinde ortaya çıkan eşsiz uyum ise Karaltın’ı , kategorisinde global hale getirir.

Karaltın, marka kimliğiyle sektörde farklılaşmış özgün ve dinamiklerini koruyan bir markadır. Karaltın kadını ise, hızla değişen moda anlayışının ile birlikte, her çağa uygun, Elit ve modern kimlikli bir kadındır.

Ürün-hizmet standartları ve üstün bilinirlik hedefi ile faaliyet gösteren Karaltın; müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile dünyaca tanınan bir marka olma yolunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

Şeffaf, sürekli öğrenen ve bundan zevk alan, her fırsatta yenilenen ve daima kendini geliştirmeyi ilke edinmiş çalışanlarımızla tasarım aşamasından mağazacılığa kadar kusursuz bir işleyiş ve hizmet sunan Karaltın; ulusal ve uluslararası mücevher pazarında söz sahibi olmaya devam etmektedir.

Bu site © 2014-2022 HakYazılım tarafından yapılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır.

WhatsApp ile Hemen Ulaş!

»INSTAGRAM«